چگونه به نت وان اعتماد کنیم؟

 

به نت وان چگونه اعتماد کنیم؟

 

وبسایت نت وان پس از بررسی کسب و کارهای فروشگاهی آنلاین موجود ، تصمیم به راه اندازی فروشگاهی با فکر نو ، به سبک مزایده و با روش های خاص برای اولین بار در سطح وب ایران گرفت  که در این وب سایت سعی شده که تا حد ممکن خدمات به نفع و سود کاربر تمام شود.

 

وبسایت نت وان در حال حاضر همانگونه که در صفحه اصلی وبسایت قابل مشاهده می باشد دارای نماد اعتماد از وزارت صنعت ، معدن و تجارت بوده و همچنین دارای نماد از وبسایت ساماندهی وزارت ارشاد می باشد که خود ، نشان  بر رسمی بودن وبسایت نت وان و دریافت مجوز های لازم برای استارت این کسب و کار می باشد.

 

نکته ی مهمی که در وبسایت مطرح و سوال بسیاری از کاربران می باشد این است که تمامی کالاهای موجود در نت وان کاملا نو و به اصطلاح آک بند بوده و در اکثر اجناس دارای گارنتی رسمی از شرکت های معتبر در حال فعالیت در ایران می باشد و به هیچ عنوان در این وبسایت کالای دست دوم و استوک به مزایده گذاشته نمی شود و کاربران می توانند با خیال راحت در مزایدات شرکت کرده و این اطمینان را داشته باشند کالایی که تحویل آن ها خواهد گردید نو بوده و به هیچ عنوان جنس استوک برای آن ها ارسال نخواهد گردید.

 

تیم نِت وان وظیفه دارد تا تمام کالاها را قبل از ارسال به صورت کامل تست و بررسی نماید و در صورتی که مشتری از کالا نارضایتی داشته باشد و یا مشکلی در کالا به وجود آمده باشد ، نِت وان خود را متعهد میداند تا کالا را پس گرفته و در صورت تمایل تعویض و یا وجه آن را به سفارش دهنده به طور کامل بازگشت دهد.

 

تمام سعی ما این است که مبلغ هایی که برای هزینه ورود در مزایده کاربران عزیز پرداخت می کنند درصد قابل توجهی از آن ها پس از اتمام مزایده به حساب کاربری آن ها برگشت داده شود و ما فقط درصدی را به جهت کارمزد و موارد دیگر از هزینه های ورود کسر میکنیم که این مبالغ بسته به نوع مزایده متفاوت خواهد بود.

 

خواهش ما از شما این است که در ابتداحتما قوانین و راهنمای موجود در وبسایت را به طور کامل مطالعه نموده و پس از آن اقدام به شرکت در مزایده ها نمایید.

 

در صورتی که پس از مطالعه راهنما وقوانین سوال یا مشکلی برای شما پیش آمده باشد می توانید از طریق تماس باما و یا پس از ثبت نام از طریق تیکت با ما مطرح کرده و در اسرع وقت پاسخ خود را دریافت نمایید.