قوانین نِت وان

 

وب سایت نت وان (netone.ir) که در دسترس  شما می باشد مطابق قوانین جمهوری اسلامی ایران ارائه میگردد. برای فعالیت و استفاده از وبسایت نت وان شما ملزم به پذیرش قوانین اجرایی می باشید

 

 

قوانین:

 

1- کلیه کاربران جهت استفاده از خدمات سایت می‌بایست به عضویت سایت درآیند.

 

2- تمام اشخاصی که از این وبسایت استفاده می نمایند باید طبق قوانین مدنی و تجاری ایران حداقل دارای سن 18 سال باشند و یا دارای رضایت نامه ی کتبی والدین که از طرق پشتیبانی وبسایت ارسال می کنند باشند.

 

3- کلیه كاربران مسئول حفظ و نگهداری از نام كاربری و رمز عبور و اطلاعات شخصی خود می باشند و سایت هیچ مسئولیتی در قبال از دست رفتن اطلاعات در خارج از محدوده ی سایت ندارد.

 

4- کلیه‌ی کاربران در زمان  عضویت اطلاعاتی نظیر نام،‌ نام خانوادگی، ‌شماره تلفن تماس، آدرس پست الكترونیكی، آدرس و کدپستی محل ارسال و دریافت کالا و برخی مشخصات فردی و بانکی دیگر از شما درخواست می شود. كه می بایست این اطلاعات را به درستی و با صحت کامل در سایت وارد نمایید.. مسئولیت حقوقی و قانونی هرگونه جعل عنوان یا عدم صحت اطلاعات فردی یا سوء استفاده از مشخصات دیگران بر عهده ی شخص کاربر می باشد و در صورت ایجاد مشکل و درخواست مراجع قانونی اطلاعات لازم به تسلیم آن ها خواهد گردید.

 

5- کلیه کاربران اعم از خریداران و سایر اعضای سایت می بایست با قبول و تایید توافقنامه حاضر موافقت خود را اعلام نموده و درصورت تغییر بندهای توافق نامه طبق سیاست های سایت ملزم به تایید مجدد می باشند . همچنین در صورت تغییر قوانین ، وبسایت نت وان موظف است کاربران را از این تغییر مطلع نماید

 

اطلاع رسانی ممکن است از طریق پیامک ، ایمیل و یا ارسال اطلاعیه در داخل حساب کاربری شما باشد .برای جلوگیری از بروز مشکل ، کاربر موظف به بررسی این راه های ارتباطی می باشد .

 

6- حفاظت از اطلاعات شخصی كاربران برای نت وان بسیار حائز اهمیت می باشد و در اختیار شخص ثالثی قرار نگرفته و یا فروخته نخواهد شد .

 

7-در صورتی که کاربر، عملی خارج از قوانین و مقررات تعیین شده انجام دهد، سایت مجاز خواهد بود بدون اخطار پیشین عضویت کاربر را به حالت تعلیق در آورده و یا آن را ابطال نماید و طبق قوانین و مقررات با ایشان برخورد خواهد شد. کاربر با قبول این توافق نامه موافقت خود را مبنی بر ایفای تعهدات مندرج در قوانین و مقررات و قبول تمامی مطالب درج شده در راهنما اعلام می دارد.

 

8- کاربرانی که در مزایدات شرکت می کنند حق ندارند قیمت های نامعقول و یا بالاتر از قیمت اصلی و موجود در بازار  مزایده را پیشنهاد دهند در صورت مشاهده یکبار اخطار داده خواهد شد و در صورت تکرار حساب کاربری فرد خاطی معلق خواهد گردید و موجودی و اعتبار فرد خاطی به مدت یک ماه بلوکه خواهند ماند

 

9- وبسایت نت وان به منظور تسهیل خرید برای افرادی که قادر به خرید قیمت اصلی کالا نیستند فراهم گردیده است .به همین منظور از کاربرانی که می توانند با قیمت اصلی کالا را تهیه کنند لطفا از شرکت در مزایده خودداری کرده و در صورت شرکت در مزایده قیمت های نامعقول و یا بالا خودداری نمایند .

 

10- در صورت برنده شدن در مزایده ،فرد برنده بایستی حداکثر طی 72 ساعت نسبت به پرداخت وجه مزایده اقدام نماید و در صورت گذشت از زمان تعیین شده ، بالاترین قیمت بعد از فرد برنده اولی ، برنده مزایده شناخته شده و شخص دوم موظف به پرداخت هر چه سریعتر وجه مزایده میباشد.

 

11- در زمان پرداخت وجه مزایده هزینه ارسال کالا نیز لحاظ می گردد و بایستی به همراه وجه مزایده  پرداخت گردد. کالاها حداکثر تا 4 روز پس از پرداخت ارسال خواهد شد و پس از ارسال ، کد رهگیری پستی بسته در حساب کاربری قسمت سفارشات من قابل مشاهده خواهد بود.

 

12- به منظور برقراری عدالت ، هر کاربر  پس از برنده شدن کالایی با قیمت زیر 100 هزار تومان، داخل دو مزایده بعدی زیر 100 هزارتومان نمی تواند شرکت کرده و همچنین در صورت برنده شدن کالایی با قیمت بالای 100 هزار تومان داخل دو مزایده بعدی بالای 100 هزار تومان نمیتواند شرکت کند و اگر برنده مزایده شود ، در صورت مشاهده حساب کاربری فرد خاطی مسدود و اعتبار حساب کاربری فرد صفر خواهد شد.به طور واضح تر یعنی اگر شما کالایی را با قیمت بازار 45 هزار تومان را برنده شده باشید در 2 مزایده بعدی که قیمت در بازار آن هازیر100 هزار تومان باشد نمی توانید شرکت نمایید و برنده شوید.

 

13- مزایده های رایگان بدون دریافت هیچ هزینه ورودی می باشد و تمامی کاربران می توانند در آن شرکت نمایند و فرد برنده بایستی وجه محصول مزایده و هزینه ارسال کالا را پرداخت نماید.

 

14- در مزایده های تایم کوب کاربران باید بسته های تایم پیشنهاد برای هر محصول مورد مزایده خریداری نمایند که در حساب کاربری موجود می باشد.

 

15- بسته های تایم مزایده تایم کوب پس از اولین پیشنهاد فعال شده و در صورتی  که مزایده پس از یک ربع تمام گردد و آخرین پیشنهاد داده شود هزینه یک ربع باقی مانده به حساب شما برگشت داده نخواهد شد .به دلیل اینکه بسته فعال شده و قابل استفاده در مزایده دیگر نمی باشد.

 

16- در مزایده های تایم کوب کاربران می توانند چند بسته تایم خریداری نمایند  و در صورت استفاده نشدن بسته ی تایم  و تمام شدن مزایده ، هزینه بسته ی بدون استفاده به حساب کاربری شما برگشت داده خواهد شد.

 

17- زمان پیشنهاد در مزایده تایم کوب 5 دقیقه قبل از اتمام مزایده شروع شده و کاربران از  5 دقیقه آخر می توانند بدون محدودیت قیمت مزایده را بالا ببرند(به دلیل رعایت حقوق دیگر کاربران ،بین یک ارسال پیشنهاد تا ارسال پیشنهاد بعدی شما حداقل باید 5 ثانیه فاصله باشد) و زمانی که تایمر به 20 ثانیه رسید پس از هربار پیشنهاد مزایده مجددا از 20 ثانیه شروع می شود ... درست همانند مزایده های واقعی که به خریداران فرصت پیشنهاد مجدد داده می شود که در نت وان فرصت پیشنهاد مجدد 20 ثانیه خواهد بود

 

18- در مزایده های پیشنهاد مخفی کاربران برای شرکت در مزایده بایستی هزینه ورود پرداخت نمایند.

 

19- در مزایده های پیشنهاد مخفی کاربران پس از پرداخت هزینه ورود که برای هر مزایده متفاوت می باشد می توانند بالاترین قیمت خود را که توان پرداخت آن را دارند و از قیمت اصلی مزایده بالاتر و یا غیر معقول نباشد را پیشنهاد داده و پس از اتمام و تکمیل افراد شرکت کننده در مزایده که در صفحه داخلی محصول  قابل مشاهده است برنده مزایده اعلام شده و کاربران میتوانند قیمت های پیشنهادی سایر کاربران را مشاهده کنند

 

20- در مزایده های پیشنهاد مخفی در هنگام برگزاری مزایده کاربران نمی توانند قیمت های سایر شرکت کننده هار را مشاهده کرده و یا پس از ثبت قیمت پیشنهادی خود ،پیشنهاد خود را ویرایش نمایند

 

21- در مزایده های پیشنهاد آشکار کاربران پس از پرداخت هزینه ورود که برای هر مزایده متفاوت می باشد و ارسال پیشنهاد وتکمیل شدن افراد شرکت کننده، تایمر به مدت 24 ساعت فعال می گردد و پس از فعال شدن تایمر ، بالاترین قیمت قابل مشاهده خواهد بود که کاربران براساس بالاترین قیمت پیشنهاد خود را به تعداد 10 بار ویرایش کنند و با دیگر کاربران به رقابت بپردازند.  و پیشنهاد خود را که حتما باید از بالاترین قیمت بیشتر بوده و  توان پرداخت آن را دارند را پیشنهاد دهد و در ضمن نباید پیشنهاد قیمت داده شده  از قیمت اصلی مزایده بالاتر و یا غیر معقول باشد

 

22- ممکن است تکمیل شدن افراد شرکت کننده زودتر از به پایان رسیدن فرصت ارسال پیشنهاد باشد . پس در نتیجه به محض تکمیل شدن افراد شرکت کننده از طریق ارسال اطلاعیه به حساب کاربری افراد شرکت کننده در مزایده اطلاع رسانی خواهد شد.پس بهتر است حداقل روزی یکبار به سایت سر زده و اطلاعیه های خود در حساب کاربری را بررسی نمایید. مزایده های پیشنهاد آشکار بعد از تکمیل افراد شرکت کننده در مزایده فرصتی 24 ساعته داده می شود تا افرادی که تمایل به بالابردن قیمت خود را دارند مجددا به صفحه مزایده رفته و قیمت خود را بالاتراز پیشنهادی که داده شده ویرایش نمایند.

 

23- در صورت تکمیل نشدن افراد شرکت کننده تا تاریخ ارسال پیشنهاد ، مزایده به صورت خودکار لغو شده و وجه پرداختی افراد شرکت کننده در همان زمان به حساب کاربری آن ها برگشت داده خواهد شد.

 

24- در صورت بروز هرگونه مشكل از طرف سايت كه باعث خلل در روند مزايده شود،نت وان حق دارد مزايده را متوقف و در زمان مناسب برگزار كند.بديهي است هزینه های ورود كاربران در مزايده متوقف شده ، بدون كارمزد به حساب كاربري آنها برگشت داده خواهد شد.

 

25- پس از اتمام مزایده بسته به نوع مزایده درصدی از هزینه ورود کاربران به جهت کارمزد و هزینه های مزایده کسر میگردد و باقی مبلغ به حساب کاربری افراد شرکت کننده در مزایده برگشت داده خواهد شد.

 

26- در مزایده هایی که نیاز به پرداخت بیعانه باشد ، پس از اتمام مزایده بیعانه گذاشته شده به کاربران شرکت کننده غیر از کاربر برنده مزایده ،برگشت داده می شود.

 

27- مبلغ بیعانه برای کاربر برنده مزایده از مبلغ کل محصول کسر خواهد شد.