راهنمای استفاده از نِت وان

 

کاربران عزیز لطفا راهنما را  به صورت کامل مطالعه نمایید و در صورت ابهام میتوانید از طریق تماس با ما و یا تیکت سوال خود را مطرح نموده تا در اسرع وقت پاسخ داده شود.

 

 مزایده پیشنهاد مخفی:

.در این سبک از مزایده پس از پرداخت مبلغ ورودی که تنها مبلغ پرداختی شما برای شرکت در مزایده و پیشنهاد دادن می باشد ، شما میتوانید در قسمت مشخص شده قیمت پیشنهادی خود را وارد نمایید . چند نکته: 1-در مزایده پیشنهاد مخفی کاربران تنها یکبار میتوانند قیمت خود را وارد نمایند .2- قیمتی که وارد می شود باید بالاتر از قیمت پایه مزایده که در اطلاعات مزایده ذکر شده ، باشد . 3- در ضمن کاربران نمیتوانند سایر قیمت های دیگر پیشنهاد دهنده ها را مشاهده نمایند که به همین دلیل این سبک از مزایده به نام پیشنهاد مخفی در سایت شناخته می شود4- پس از تکمیل تعداد افراد شرکت کننده که در صفحه مزایده قابل مشاهده می باشد مزایده تمام می شود و بالاترین پیشنهاد قیمتی که وارد شده برنده مزایده اعلام میگردد و کاربر برنده باید از حساب کاربری خود وجه پیشنهادی را که داده به همراه هزینه پستی آن را پرداخت نموده و کالا را درب منزل تحویل گیرد.5- نکته دیگر اینکه در این مزایده به دلیل اینکه سایر قیمت ها در هنگام برگزاری مزایده قابل مشاهده نیست پس شما سعی کنید قیمتی که وارد می کنید رند نباشد که ممکن است با قیمت سایر کاربران مشابه باشد به طور مثال به جای وارد کردن قیمت 10000 تومان ، قیمت 10138 تومان را پیشنهاد دهید.6- در نت وان قیمتی که بالاتر و زودتر داده شده باشد برنده مزایده خواهد بود . یعنی به طور مثال اگر یک نفر قیمت 10 هزار تومان را در ساعت 17 برای یک مزایده پیشنهاد داده باشد و کاربر دیگر ساعت 17:15 دقیقه همان قیمت 10 هزار تومان را پیشنهاد داده باشد در صورتی که بالاترین قیمت 10 هزار تومان باشد اولین نفری که 10 هزار تومان را پیشنهاد داده که همان ساعت 17 می باشد برنده خوش شانس مزایده خواهد بود 7- کاربران عزیز توجه داشته باشند که ممکن است قبل از تاریخ اعلام شده مزایده تمام شود .یعنی هر زمانی که تعداد افراد شرکت کننده تکمیل گردد مزایده به پایان و بالاترین پیشنهاد برنده به عنوان برنده اعلام خواهد شدپس تاکید میشود حداقل روزی یکبار سایت را چک کرده و از تکمیل شدن افراد شرکت کننده در مزایده اطمینان حاصل کنند

 

 مزایده پیشنهاد آشکار:

 

این سبک از مزایده تقریبا مشابه  مزایده پیشنهاد مخفی می باشد با چند تفاوت: 1- بالاترین پیشنهاد قابل مشاهده می باشد ( پس از پرداخت هزینه ورود مزایده و تکمیل شدن افراد شرکت کننده  بالاترین قیمت قابل مشاهده خواهد بود) که براساس آن می توانید قیمت پیشنهادی خود را که بایدبیشتر از بالاترین قیمت باشد را ثبت کنید.یعنی ابتدا شما قیمت مدنظر خود را ثبت می کنید و پس از تکمیل شدن افراد تایمر به مدت 24 ساعت فعال میگردد و بالاترین قیمت قابل مشاهده خواهد بود و براساس بالاترین قیمت می توانید قیمت پیشنهادی خود را ویرایش نمایید  3-ممکن است قبل از تاریخ اعلام شده مزایده تمام شود .یعنی هر زمانی که تعداد افراد شرکت کننده تکمیل گردد تایم 24 ساعته فرصت ویرایش پیشنهاد مزایده فعال می گردد.پس تاکید میشود حداقل روزی یکبار سایت را چک کرده و از تکمیل شدن افراد شرکت کننده در مزایده اطمینان حاصل کنید. در این نوع مزایده پس از تکمیل افراد شرکت کننده تایمر معکوس به مدت 24 ساعت فعال خواهد گردید و شرکت کنندگان می توانند به تعداد 10 بار قیمت پیشنهادی خود را براساس بالاترین قیمت ویرایش کنند و بیشترین قیمت را ثبت نمایند. پس از اتمام تایم 24 ساعته بالاترین قیمت ثبت شده به عنوان برنده اعلام خواهد گردید.4- پس از تکمیل افراد شرکت کننده برای همه کاربران شرکت کننده در مزایده اطلاعیه فعال شدن تایمر ارسال می شود.پس بهتر است حداقل روزی یکبار سایت را چک کرده و اطلاعیه ها را بررسی نمایید.

 

 مزایده تایم کوب:

 

در این نوع از مزایده کاربران با تهیه زمان پیشنهاد میتوانند در مدت زمانی که بسته تایم پیشنهاد آنها اعتبار دارد به صورت نامحدود قیمت را بالا ببرند و با دیگر کاربران بر سر قیمت مزایده رقابت کنند. به این صورت که شما با خرید یک بسته تایم به عنوان مثال 30 دقیقه ای می توانید در مدت این 30 دقیقه به طور نامحدود پیشنهاد قیمت دهید. ما برای اینکه بسته های تایم شما هدر نرود از 5 دقیقه قبل از اینکه مزایده شروع شود دکمه ارسال پیشنهاد را فعال میکنیم تا شما براحتی بتوانید برای یک مزایده برنامه ریزی داشته و نه وقت شما هدر رفته و نه بسته پیشنهادی شما...!

 

برای مثال اگر زمان یک مزایده ساعت 20:00 باشد شما با بسته تایمی که خریداری نموده اید از ساعت 19:55 دقیقه میتوانید بر روی دکمه پیشنهاد بده کلیک کرده و با هر کلیک مبلغی که توسط  ما در سیستم تعریف شده ودر اطلاعات مزایده قابل مشاهده هست بالا ببرید و در ضمن با هر پیشنهاد تایمر مزایده به 20 ثانیه ریست می شود... یعنی 20 ثانیه فرصت داده می شود تا دیگران فرصت فکر داشته باشند که اگر کالا را میخواهند قیمت مزایده را بالا ببرند... دقیقا مشابه مزایده های معمول  که به طور مثال میگوید 100 تومن 1 ، 100 تومن 2 ، 100 تومن 3 ...!

 

چند نکته:

  • اگر تایم پیشنهاد شما 30 دقیقه ای باشد و شما از ساعت 19:55 شروع به پیشنهاد دادن کرده اید تا ساعت 20:25 می توانید به صورت نامحدود قیمت مزایده را بالا ببرید (به دلیل رعایت حقوق دیگر کاربران ،بین یک ارسال پیشنهاد تا ارسال پیشنهاد بعدی شما حداقل باید 5 ثانیه فاصله باشد)و در صورتی که مزایده تا آن ساعت تمام نشده باشد شما میتوانید مجددا بسته تایم خریداری نموده و در ادامه مزایده شرکت کنید و زمانی که مزایده ثانیه آن به صفر رسید و آخرین پیشنهاد دهنده که قطعا بالاترین قیمت را هم پیشنهاد داده برنده خوش شانس مزایده خواهد بود.

 

 

  • در صفحه داخلی مزایده چند بسته زمانی مختلف تعریف شده که شما میتوانید بسته ی مورد نظر خود را انتخاب و خریداری نمایید. پیشنهاد ما به شما این است که یا بسته های تایم با زمان بالاتری خریداری نموده و یا چند بسته تایم خریداری کرده تا در زمان مزایده نیاز به خرید مجدد نداشته باشید.

 

3-نگران نباشید! اگر چند بسته تایم خریداری نمودید ولی فقط یک بسته تایم مصرف شد ما مبلغ باقی بسته هارا به حساب کاربری شما برمیگردانیم و شما میتوانید در  سایر مزایده ها ازآن استفاده نمایید.

  • مورد دیگه اینکه با اولین پیشنهاد بسته تایم شما فعال می گردد و شما به طور نامحدود می توانید در مدت زمان بسته ی تایم پیشنهاد قیمت دهید. در صورتی که شما چند بسته تایم خریداری نموده باشید با اولین پیشنهاد بسته ای که اول خریداری نموده اید فعال خواهد شد.

 

 

 

مزایده ویژه: در این نوع هر 3 نوع مزایده پیشنهاد مخفی ، آشکار و تایم کوب گذاشته می شود ولی این نوع که از اسم آن پیداست به صورت ویژه قرار داده می شود. ممکن است در یک مزایده پیشنهاد مخفی یا آشکار هزینه شرکت در مزایده بالاتر از  نوع معمولی آن باشد ولی تعداد افراد شرکت کننده کمتر درآن شرکت کنند که اشخاصی که تمایل دارند در این نوع مزایده شرکت کرده و مزایده زودتر تمام شده و درنتیجه شخص برنده سریعتر مشخص می شود ولی نحوه برگزاری مشابه به مزایده ی نوع معمولی می باشد که در بالا توضیح داده شد.

 

 

مزایده رایگان:

 

در این نوع هر 3 نوع مزایده پیشنهاد مخفی ، آشکار و تایم کوب گذاشته می شود ولی بدون نیاز به هزینه شرکت و یا خرید بسته تایم می باشد و کاربران به رایگان میتوانند مبلغ مزایده را بالا ببرند و پیشنهاد قیمت دهند ولی نحوه برگزاری مشابه به مزایده ی نوع معمولی می باشد که در بالا توضیح داده شد.

 

- پس از اتمام مزایده بسته به نوع مزایده درصدی از هزینه ورود کاربران به جهت کارمزد و هزینه های مزایده کسر میگردد و باقی مبلغ به حساب کاربری افراد شرکت کننده در مزایده برگشت داده خواهد شد.