درباره نِت وان

 

مزایده در اصل به معنای فروش جنس یا عرضه خدمات به بالاترین قیمت پیشنهادی توسط مشتری می باشد. حسن مزایده این است که شما می توانید با مبلغ کمتری جنسی را با قیمت مناسب تهیه نمایید.

 

گاهی وقت ها برایمان پیش آمده که در حین عبور از خیابان چشممان به یک وسیله و یا کالایی برخورد کند که توان خرید آن از عهده ما خارج باشد فروشگاه نت وان در اصل با همین هدف راه اندازی شده است و شما می توانید با بررسی مزایده های موجود در سایت و دادن پیشنهادی که توان پرداخت آن را دارید در مزایده مورد نظر شرکت کرده و در صورت اینکه پیشنهاد شما از باقی پیشنهادات بالاتر بود به عنوان برنده مزایده کالا و جنس خود را خریداری نمایید.

 

در مورد روش کار وب سایت باید بیان کنیم که در این سایت از 3 روش متفاوت، خاص و پر از هیجان مزایده: پیشنهاد مخفی، پیشنهاد آشکار، تایم کوب استفاده شده که شما می توانید با مراجعه به راهنما و قوانین سایت از نحوه اجرای مزایده و قوانین اجرایی مربوط به آن روش مطلع گردید.

 

یکی از مزایای این فروشگاه این بوده که کالاهای عرضه شده در آن نو و در اکثر موارد دارای گارانتی شرکت های رسمی و ضمانت پس از فروش می باشند. البته ما علاوه بر این مسئله در حال حاضر دارای نماد اعتماد از مرکز توسعه و تجارت الکترونیکی نیز هستیم که همین مسأله ثابت می کند که ما با پشتیبانی منظم و دقیق در خدمت شما خواهیم بود و خود را نسبت به درخواست های شما متعهد می دانیم.

 

تیم اجرایی نت وان

 

مدیریت : علی حسن پور